+371 67 08 04 08
 

Baltijas Apdrosināšanas Nams:BAN portāls – piesaki atlīdzību veselības apdrošināšanā tiešsaistē!

 • 10. maijā .
 • Esam sarūpējuši AAS ”Baltijas Apdrosināšanas Nams” klientiem lielisku ziņu – Jūsu ērtībai ir izveidots tiešsaistes portāls, kurā Jūs varat pieteikt atlīdzības veselības apdrošināšanā neizejot no mājām 24/7.

  Lai pieteiktu atlīdzību veselības apdrošināšanā, Jums vairs nav nepieciešams doties uz mūsu biroju. Esam parūpējušies, lai padarītu atlīdzības procesu pēc iespējas ātrāku un ērtāku.
  Autorizēties BAN portālā iespējams izmantojot savus internetbankas datus. Aizpildiet atlīdzības pieteikuma formu elektroniski un izmantojiet iespēju pievienot nepieciešamos dokumentus - nofotografējot vai ieskanējot tos!


  Pateicoties BAN tiešsaistes portālam, Jūsu veselības atlīdzību pieteikumi būs vienmēr pārskatāmi - Jums ērtā vietā un laikā!

  Par „Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS
  „Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS ir 2000.gadā dibināta starptautiska apdrošināšanas sabiedrība, kas sniedz pakalpojumus autotransporta (OCTA, KASKO), īpašuma, civiltiesiskās atbildības, ceļojumu, nelaimes gadījumu, veselības, kravu un kuģu apdrošināšanā, kā arī citus apdrošināšanas pakalpojumus. Vairāk par Baltijas Apdrošināšanas Namu var uzzināt www.ban.lv