Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08

Baltijas Apdrosināšanas Nams:BAN portāls – piesaki atlīdzību veselības apdrošināšanā tiešsaistē!

 • 10. maijā .
 • Esam sarūpējuši AAS ”Baltijas Apdrosināšanas Nams” klientiem lielisku ziņu – Jūsu ērtībai ir izveidots tiešsaistes portāls, kurā Jūs varat pieteikt atlīdzības veselības apdrošināšanā neizejot no mājām 24/7.

  Lai pieteiktu atlīdzību veselības apdrošināšanā, Jums vairs nav nepieciešams doties uz mūsu biroju. Esam parūpējušies, lai padarītu atlīdzības procesu pēc iespējas ātrāku un ērtāku.
  Autorizēties BAN portālā iespējams izmantojot savus internetbankas datus. Aizpildiet atlīdzības pieteikuma formu elektroniski un izmantojiet iespēju pievienot nepieciešamos dokumentus - nofotografējot vai ieskanējot tos!


  Pateicoties BAN tiešsaistes portālam, Jūsu veselības atlīdzību pieteikumi būs vienmēr pārskatāmi - Jums ērtā vietā un laikā!

  Par „Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS
  „Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS ir 2000.gadā dibināta starptautiska apdrošināšanas sabiedrība, kas sniedz pakalpojumus autotransporta (OCTA, KASKO), īpašuma, civiltiesiskās atbildības, ceļojumu, nelaimes gadījumu, veselības, kravu un kuģu apdrošināšanā, kā arī citus apdrošināšanas pakalpojumus. Vairāk par Baltijas Apdrošināšanas Namu var uzzināt www.ban.lv