+371 67 08 04 08

SĒTNIEKS

Darba pienākumi:Nodrošināt uzņēmuma biroja ēkas teritorijas uzkopšanu, uzturēt tās tīrību un kārtību, veicot sekojošās darbības:
- slaucīt biroja ēkas teritorijai pieguļošās un piesaistītās gājēju ietves un biroja ēkas iekšējo teritoriju;
- savākt un novietot tam paredzētajā vietā atkritumus, nobirušas koku lapas un sniegu no biroja ēkas teritorijas un tai pieguļošajām ietvēm, kā arī veikt citus vienkāršus sezonas rakstura tīrīšanas darbus;
- vasaras sezonā pļaut zāli ar zāles pļāvēju biroja ēkas teritorijā;
- veikt biroja ēkas teritorijā esošās koplietošanas palīgēkas uzkopšanu;
- veikt dažādus citus darbus biroja ēkas administratīvi saimnieciskajai aprūpei, t.s. ziemas sezonā kaisīt smilti biroja ēkas teritorijā un tai piesaistītajās piebraucamajās vietās, izkārt valsts karogu valsts svētku dienās.

Minimālās prasības kandidātiem:

- Vēlme un spēja aktīvi strādāt;
- Atbildības sajūta;
- Apgūta pamatizglītība vai pamata pakāpes profesionālā izglītība;

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi „SĒTNIEKS" uz e-pastu: darbs@ban.lv Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija (gadījumā, ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju) tiks apstrādāti personāla atlases mērķim un “Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS tiesisko interešu nodrošināšanai, ciktāl tās attiecināmas uz personāla atlasi.

Papildu informācija par personas datu apstrādi — Privātuma politika;

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@ban.lv