Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08

VECĀKAIS ĪPAŠUMA APDROŠINĀŠANAS UN INŽENIERTEHNISKO RISKU PARAKSTĪTĀJS / PRODUKTU VADĪTĀJS

Darba pienākumi:- Īpašuma apdrošināšanas produktu attīstīšana un pilnveidošana. Tirgus izpēte un konkurentu aktivitāšu monitorēšana.
- Īpašuma apdrošināšanas produktu portfeļa analīze.
- Nepieciešamo atskaišu gatavošana.
- Atbildībā esošo produktu tarifikācijas pilnveidošana.
- Īpašuma apdrošināšanas noteikumu izstrāde, produktu prezentāciju, apmācību materiālu, speciālo piedāvājumu un akciju noteikumu izstrāde.
- Risku novērtēšana, risku parakstīšanas lēmumu pieņemšana, apdrošināšanas prēmiju noteikšana un dalība ienākošo apdrošināšanas pieprasījumu apstrādē īpašuma apdrošināšanas produktos.
- Konsultāciju sniegšana un nepieciešamo apmācību veikšana pārdošanas departamenta darbiniekiem un apdrošināšanas brokeriem.
- Pārapdrošināšanas nodrošināšana uzņemtajiem riskiem.

Prasības kandidātiem:

- Pieredze darbā ar privātpersonu īpašuma un komercīpašuma apdrošināšanas produktiem.
- Pieredze darbā ar CAR, CPM, kravu apdrošināšanas, mājdzīvnieku apdrošināšanas vai CTA produktiem tiks uzskatīta par priekšrocību.
- Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība.
- Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.
- Teicamas iemaņas darbā ar datoru (Īpaši ar MS Excel).
- Augsta precizitāte un labas lietvedības prasmes.
- Labas sadarbības un komunikācijas prasmes.
- Laba analītiskā un loģiskā domāšana, spēja izprast biznesa procesus.

Atbilstošākajiem kandidātiem piedāvāsim:

- Darbam nepieciešamo profesionālo apmācību.
- Iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu.
- Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā.
- Atalgojumu atkarībā no pieredzes un kvalifikācijas EUR 1500 – 2500 Bruto.
- Darbu draudzīgā un jaukā komandā, sakārtotā un ērtā darba vidē.

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi „VECĀKAIS ĪPAŠUMA APDROŠINĀŠANAS UN INŽENIERTEHNISKO RISKU PARAKSTĪTĀJS / PRODUKTU VADĪTĀJS” uz e-pastu: darbs@ban.lv Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija (gadījumā, ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju) tiks apstrādāti personāla atlases mērķim un “Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS tiesisko interešu nodrošināšanai, ciktāl tās attiecināmas uz personāla atlasi.

Papildu informācija par personas datu apstrādi — Privātuma politika;

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@ban.lv