Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08

Akcionāri

Apdrošināšanas akciju sabiedrības Baltijas Apdrošināšanas Nams vienīgais akcionārs ir holdinga sabiedrība BAN Holdings, kuras īpašnieki ir starptautiskā investīciju sabiedrība Amber Trust II S.C.A. (49% kapitāla daļu) un Baltijas Apdrošināšanas Nama padomes priekšsēdētājs Ēriks Teilāns (51% kapitāla daļu). Amber Trust II ir divu starptautisku ieguldījumu pārvaldes sabiedrību ar teicamu reputāciju – Danske Capital Finland Oy un Firebird Private Equity Advisers – LLC (ASV) kopuzņēmums. Amber Trust S.C.A. Baltijas tirgū darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, tās kopējais investīciju apjoms Latvijā, Lietuvā un Igaunijā pārsniedz 250 milj. eiro. Ar investīciju sabiedrības Amber Trust vārdu saistāmas investīcijas tādās Baltijas un starptautiskajos tirgos pazīstamās kompānijās kā Tallink Group, Utenos Trikotažas, Snaige un Elko Grupa. Tādējādi Baltijas Apdrošināšanas Nams ir stipras un stabilas uzņēmumu grupas sastāvdaļa.