Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08

Самые выгодные страховки KASKO в Латвии


KASKO apdrošināšana ir autotransporta apdrošināšana pret zaudējumiem zādzības vai bojājumu rezultātā. KASKO polise sedz remonta izmaksas vai zaudējumus transportlīdzekļa pilnīgas bojāejas vai zādzības gadījumā.

Kāpēc uzņēmuma autoparku apdrošināt Baltijas Apdrošināšanas Namā?

10 gadu pieredze apdrošināšanā – BAN uzņemsies Jūsu rūpes par autoparka apdrošināšanu.

Bezmaksas salona stiklu marķēšana.

Remonts - tikai kvalitatīvos un pārbaudītos servisos.

Ātra atlīdzības saņemšana: 2 darba dienu laikā.

Apdrošināšana bez paša riska, 0 visam: zādzība/laupīšana/pilnīga bojāeja/bojājumi.

Apdrošināšanām līdz pat 15 gadus vecas automašīnas.

Vairāk nekā 10 gadu pieredze autotransporta apdrošināšanā ļauj piedāvāt ekonomiski efektīvus risinājumus ikviena uzņēmuma autoparka apdrošināšanai, kas ļaus ietaupīt gan naudu, gan laiku. Jūsu apdrošināšanas speciālists seko līdzi katras autoparka automašīnas apdrošināšanas polišu darbības termiņam, atvieglojot jūsu ikdienu. Jau no pirmās sadarbības dienas jūsu uzņēmuma rīcībā būs mūsu apdrošināšanas speciālists, kuršsniegs visu nepieciešamo atbalstu, lai apdrošināšanas process būtu ērts un viegli saprotams jebkurā tā posmā, sākot ar polises iegādi, beidzot ar apdrošināšanas atlīdzības saņemšanu. Visu autoparku apdrošināt ir izdevīgāk, tāpēc piedāvājam risinājumu visu uzņēmuma rīcībā esošo automašīnu apdrošināšanai, neatkarīgi no to skaita. Ikvienam klientam piedāvājam atlaides citos apdrošināšanas veidos, arī privātpersonām – uzņēmuma darbiniekiem.