+371 67 08 04 08

Nelaimes gadījumu apdrošināšana – drošība un garantēta atlīdzība.


Pasargājiet savu, savu bērnu un tuvinieku veselību un dzīvību no neparedzamiem dzīves notikumiem un, iestājoties nelaimes gadījumam, saņemiet materiālu atbalstu un drošību grūtā brīdī. Mēs nezinām, kas ar mums notiks nākošajā minūtē, tāpēc apdrošināšanas polise ir Jūsu drošības spilvens pat visnegaidītākajās situācijās.
Aprēķināt polises
cenu
Pērkot polisi
mūsu mājas lapā →
-15%

Kāpēc izvēlēties nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi?

Nelaimes gadījumu apdrošināšana pasargās Jūs, Jūsu bērnus un tuviniekus atbilstoši Jūsu izvēlētajam segumam un sniegs finansiālu atbalstu:

 • Kaulu lūzumi vai traumas - ja tiks gūti kaulu lūzumi vai traumas nelaimes gadījumu rezultātā, piemēram, ja iekodīs suns, tiks konstatēts saules vai karstuma dūriens, elektrotrauma, iespers zibens, slīkšana ūdens tilpnē, notiks saindēšanās ar indīgiem augiem, ķīmiskām vielām, medikamentiem vai sliktas kvalitātes pārtikas produktiem, kā arī, ja traumas vai kaulu lūzumi tiks iegūti darba vietā, mājās vai sportojot. Atlīdzības izmaksa tiek veikta saskaņā ar noslēgtā riska atlīdzību izmaksas kārtību. Maksimālā atlīdzība ir līdz EUR 4 500;
 • Darba nespēja - ja nelaimes gadījuma rezultāta dēļ nevarēsiet turpināt pildīt darba pienākumus. Tiks atlīdzināti negūtie ieņēmumi par darba nespējas dienām. Atlīdzības izmaksa tiek veikta saskaņā ar noslēgtā riska atlīdzību izmaksas kārtību. Maksimālā atlīdzība ir līdz EUR 35 par darba nespējas dienu;
 • Slimnīcas nauda - ja nelaimes gadījuma rezultātā būs nepieciešama ārstēšanās stacionārā. Slimnīcas naudas atlīdzības izmaksa tiek veikta saskaņā ar noslēgtā riska atlīdzību izmaksas kārtību. Maksimālā atlīdzība ir līdz EUR 17 par slimnīcā pavadītu dienu;
 • Invaliditāte - ja nelaimes gadījumu rezultātā, piemēram, nokrišana no liela augstuma, iestāsies invaliditāte. Atlīdzības izmaksa tiek veikta saskaņā ar noslēgtā riska atlīdzību izmaksas kārtību. Maksimālā atlīdzība ir kredītsaistību vai citas klienta vēlamās summas apmērā (ja summu ir akceptējis apdrošinātājs), piemēram, klienta piecu gadu neto algu apmērā.
 • Nāve - ja nelaimes gadījumu rezultātā, piemēram, peldēšanās atklātā ūdens tilpnē, iestāsies nāve. Atlīdzības izmaksa tiek veikta saskaņā ar noslēgtā riska atlīdzību izmaksas kārtību. Maksimālā atlīdzība ir kredītsaistību vai citas klienta vēlamās summas apmērā (ja summu ir akceptējis apdrošinātājs), piemēram, klienta piecu gadu neto algu apmērā.


Piedāvājam dažādas apdrošināšanas programmas un apdrošinājumu summas atbilstoši ikvienas personas vajadzībām:

 • A programma: Nāve - EUR 1 500 / Invaliditāte I - EUR 1 500
 • B programma: Nāve - EUR 3 000 / Invaliditāte I - EUR 3 000 / Traumas I – EUR 1 500
 • C programma: Nāve - EUR 4 500 / Invaliditāte I - EUR 4 500 / Traumas I – EUR 3 000
 • D programma: Nāve - EUR 8 000 / Invaliditāte I - EUR 8 000 / Traumas I – EUR 4 500
 • E programma: Nāve - EUR 15 000 / Invaliditāte I - EUR 15 000 / Traumas I – EUR 4 500

Ja, pērkot polisi internetā, neviens no piedāvātajiem variantiem nav Jums saistošs, lūdzu, sazinieties ar apdrošināšanas speciālistu!

 • Darbs ir saistīts ar paaugstinātu traumu gūšanas risku - tālraucēju šoferiem, celtniekiem, ražošanas uzņēmumu darbiniekiem, lauksaimniecības un mežizstrādes nozarē strādājošām personām ir īpaši svarīgi apdrošināties pret nelaimes gadījumiem.
 • Pastāv finansiālas saistības - piedāvājam speciālu apdrošināšanu kredītņēmējiem un līzinga ņēmējiem, ko pieprasa kredītiestādes un līzinga kompānijas.
 • Savu bērnu drošībai - piedāvājam bērnu, skolēnu un studentu apdrošināšanu.
Klienta ērtībām un drošībai piedāvājam teritoriālo segumu Visa pasaule, 24 stundas diennaktī.
Svarīgi! Ja Jums ir jautājumi, tad labprāt uz tiem atbildēsim. Sazinieties ar mums pa tālruni 67080408 vai pa e-pastu office@ban.lv!