Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08

Veselības apdrošināšanas līgumorganizācijas

Baltijas Apdrošināšanas Nams sadarbojas ar vairāk kā 1000 veselības aprūpes iestādēm (slimnīcām, poliklīnikām, veselības centriem, ārstu privātpraksēm, sanatorijām u.c.), aptiekām, sporta klubiem un optikas preču saloniem visā Latvijā. Līgumiestāžu saraksts regulāri tiek atjaunots.

* Šeit ievietotais līgumiestāžu saraksts var atšķirties no Jūsu apdrošināšanas polisē iekļautā līgumiestāžu saraksta. Šādos gadījumos noteicošais ir tas līgumiestāžu saraksts, kas attiecas uz Jūsu apdrošināšanas polisi. Attiecībā uz pakalpojumu saņemšanu ārstniecības iestādēs noteicošie ir tie nosacījumi, kas ir atrunāti Jūsu apdrošināšanas polisē.