Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08

Darba piedāvājumi

Baltijas Apdrošināšanas Nams ir uzņēmums, kam rūp darbinieku labklājība un darba prieks. Ikviens mūsu darbinieks var lepoties ar stabilu un labi apmaksātu darba vietu, sociālām garantijām un citiem labumiem, ko sniedz darbs apdrošināšanas sabiedrībā. Pretī mēs neprasām daudz – tikai teicami paveiktu darbu un atbildību par paveikto.

Vakantās darba vietas

Klientu apkalpošana

Risku vadība

Medicīna/Sociālā aprūpe

Vadība

Karjeras iespējas Baltijas Apdrošināšanas Namā

Ja Tev ir pieredze apdrošināšanā, taču pašreiz Baltijas Apdrošināšana Nama piedāvājumā Tu neatrodi sev piemērotu brīvu darba vietu, sūti motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu: darbs@ban.lv. Mēs labprāt izskatīsim Tavu pieteikumu.