+371 67 08 04 08

Kāpēc izvēlēties Baltijas Apdrošināšanas Namu?


Teicama komanda

Pieredzējuša profesionāļa padoms palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu jebkurā situācijā. Baltijas Apdrošināšanas Nama lielākā vērtība ir augstas klases profesionāļu komanda, kas apvieno labāko Latvijas apdrošināšanas sabiedrību pieredzi un zināšanas. Mūsu darbinieku specializācija dažādu apdrošināšanas operāciju veikšanā nodrošina pakalpojumu sniegšanu atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām.

Uz klientu orientēti apdrošināšanas pakalpojumi

Rūpīga klientu vajadzību izpēte ir Baltijas Apdrošināšanas Nama attīstības pamats. Autopalīdzība uz ceļa visā Eiropā un bezmaksas apdrošināšana nelaimes gadījumiem KASKO polises īpašniekiem, koplietošanas telpām nodarīto zaudējumu atlīdzināšana, iegādājoties īpašuma apdrošināšanu – tā ir tikai daļa no priekšrocībām, ko spējam sniegt vienīgi mēs. Baltijas Apdrošināšanas Nams nodrošinās Jums vispiemērotāko risinājumu, kas ļaus taupīt laiku un naudu.

Kvalitāte

Kvalitāte un augsta klientu apmierinātība, gan iegādājoties polisi, gan saņemot apdrošināšanas atlīdzību, ir Baltijas Apdrošināšanas Nama lielākā vērtība. Esam viena no pirmajām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā, kas 2005. gadā saņēma ISO 9001:2000 kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu. Sadarbībā ar neatkarīgu starptautisko sertifikācijas kompāniju Bureau Veritas Quality International mūsu kvalitātes vadības sistēma regulāri tiek auditēta un resertificēta.

Tehnoloģijas

Apdrošināšanas sabiedrības darbs balstās uz efektīviem un mūsdienīgiem IT risinājumiem. Baltijas Apdrošināšanas Nams bija viena no pirmajām apdrošināšanas sabiedrībām, kas veiksmīgi ieviesa apdrošināšanas polišu tirdzniecību internetā, portālā polise.ban.lv., kurš pašlaik kļuvis par etalonu ērtai apdrošināšanas polišu iegādei globālajā tīmeklī.

Drošība un stabilitāte

Baltijas Apdrošināšanas Nama apmaksātais pamatkapitāls ir EUR 3,95 milj., kas apliecina mūsu finansiālo stabilitāti un spēju pildīt saistības pret klientiem. Turklāt kopš sabiedrības dibināšanas liela vērība tiek veltīta Baltijas Apdrošināšanas Nama pārapdrošināšanas partneru izvēlei. Mūsu galvenie pārapdrošināšanas partneri ir GenRe un Hannover Re.