+371 67 08 04 08

Baltijas Apdrošināšanas Nams – teicams serviss un stabilitāte

Apdrošināšanas akciju sabiedrība Baltijas Apdrošināšanas Nams ir dibināta 2000. gadā. Atsaucīgi un profesionāli darbinieki, teicami sakārtots apdrošināšanas atlīdzību izmaksas process, daudzpusīgi apdrošināšanas pakalpojumi privātpersonām un biznesam, kas apvieno optimālu polises segumu ar klientam labvēlīgu cenu raksturo Baltijas Apdrošināšanas Nama darbību Latvijas apdrošināšanas tirgū jau vairāk nekā 15 gadus.

Baltijas Apdrošināšanas Nama klientiem pieejams daudzpusīgs pakalpojumu klāsts autotransporta (OCTA, KASKO), īpašuma, ceļojumu, nelaimes gadījumu, uzņēmumu darbinieku veselības, kravu un kuģu apdrošināšana, kā arī citi apdrošināšanas pakalpojumi.

Klientu ērtībām izveidots plašs apkalpošanas tīkls visā Latvijā – mūsu pakalpojumi ir pieejami divos klientu apkalpošanas centros Rīgā, reģionālajās filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Valmierā un Valkā, kā arī pie mūsu sadarbības partneriem, tostarp Ceļu satiksmes drošības direkcijas filiālēs 26 lielākajās Latvijas pilsētās, pie apdrošināšanas brokeriem, aģentiem un starpniekiem, auto dīleriem un Latvijas Naftas degvielas uzpildes stacijās.

Nozīmīgs Baltijas Apdrošināšanas Nama attīstības virziens ir apdrošināšanas pakalpojumu pārdošana internetā. Esam viena no pirmajām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā, kas veiksmīgi ieviesa apdrošināšanas polišu tirdzniecību internetā, portālā polise.ban.lv. Arī pašlaik turpinās darbs pie globālajā tīmeklī sniedzamo pakalpojumu satura un kvalitātes attīstības.

Baltijas Apdrošināšanas Nama darbību raksturo finansiālā stabilitāte un pārapdrošināšanas programma – viena no sabalansētākajām Latvijas apdrošināšanas tirgū. Kompānijas apmaksātais pamatkapitāls ir EUR 3,95 milj., kas apliecina apdrošināšanas sabiedrības finansiālo stabilitāti un spēju pildīt saistības pret klientiem. Pārapdrošināšana ir apdrošināšanas sabiedrības stabilitātes garants, tā nodrošina klientu interešu aizsardzību gadījumos, kad pēc ievērojamas apdrošināšanas atlīdzību izmaksas var tikt negatīvi ietekmēta apdrošinātāja finanšu stabilitāte. Baltijas Apdrošināšanas Nama galvenie pārapdrošināšanas partneri ir pasaulē plaši pazīstamas pārapdrošināšanas sabiedrības ar augstiem finanšu reitingiem – GenRe (Standard & Poor’s reitings: „AAA”) un Hannover Re (Standard & Poor’s – „AA”).